Imatge de Carme Laplana

Carme Laplana

Gerente de LGRC
carme@legal-compliance.cat

Imatge de Joan M. Mallafré

Joan M. Mallafrè

Socio fundador de LGRC
joanm@legal-compliance.cat

Partners

Imatge de Clara Padrell

Clara Padrell

Auditora ISO – altQualitat
  clara@altqualitat.com

Imatge de Josep Carrasco

Josep Joan Carrasco

Seguridad industrial – OCA ICP
josepjoan.carrasco@ocaicp.com

Imatge de Carles Ferrer

Carles Ferrer

Penalista – Atresadvocats
cferrer@atresadvocats.com

Imatge de Oscar Leon

Òscar León

Técnico en PRL – Gefa Prevenció
 oleon@gefapreven.com

Imatge de Josep M. Mallafré

Josep M. Boada

Auditor censor jurado de cuentas – Boada auditors
   jmbd@bdauditors.org

Imatge de Pere Roig

Pere Roig

Auditor Laboral – Roig Consulting
  pere@pereroig.com

Imatge de Clara Padrell

Anna Folch

Blanqueo de Capitales
afolchmsa@gmail.com